O nás

WH Ski Academy je projekt dvou kamarádů instruktorů, kteří se potkali v Rakousku na kurzu závodního lyžování. O 2 roky později jsme společně vymysleli projekt, který si zakládá na kvalitě instruktorů a spokojenosti klientů.

Michal Weiss

Autor projektu WH Ski Academy, lyžař, skialpinista a cyklista

Lyžování je pro mě vášeň, které se věnuji již od 4 let. Moje dráha lyžařského instruktora začala v roce 2013 a během pár let jsem dosáhl vzdělání licence ISIA a nástavbových licencí Laviny, Race Coach a Adaptive (instruktor mono-ski). Díky tomuto vzdělání mám s výukou lyžování bohaté zkušenosti, a to jak z českých hor, tak zejména z rakouských středisek, kde působím od roku 2014. Každý spokojený klient je pro mě tou největší motivací do další práce.

Tomáš Hornych

Spoluzakladatel projektu WH Ski Academy, lyžař, horolezec a instruktor skitouringu

V roce 2013 jsem začínal svoji kariéru jako instruktor lyžování a už v roce 2017 jsem dokázal získat celosvětově uznávanou licenci ISIA. Práce instruktora lyžování je pro mě vášní, a předávání mého know-how mým klientům je to co mě na tom baví. Každým rokem se nadále vzdělávám tak abych mohl mým klientům předat to nejlepší. Spokojený klient, který se rád vrací je mou největší odměnou.

KEMP KITZSTEINHORN - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Kemp Saalbach-Hinterglemm - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA  INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


   SKUPINOVÁ VÝUKA – (OD 2 DO 6 OSOB) - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


    ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


     FIREMNÍ AKCE- NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


      Rodinný Kemp Kitzsteinhorn - nezávazná poptávka       Kemp Mölltaler Gletscher - nezávazná poptávka        Rodinný Kemp Mölltaler Gletscher - nezávazná poptávka         KEMP KITZSTEINHORN - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA          Rodinný Kemp Kitzsteinhorn - nezávazná poptávka