O nás

WH Ski Academy je projekt dvou kamarádů instruktorů, kteří se potkali v Rakousku na kurzu závodního lyžování. O 2 roky později jsme společně vymysleli projekt, který si zakládá na kvalitě instruktorů a spokojenosti klientů.

TeamMichal

Michal Weiss

Autor projektu WH Ski Academy, lyžař, skialpinista a cyklista

Lyžování je pro mě vášeň, které se věnuji již od 4 let. Moje dráha lyžařského instruktora začala v roce 2013 a během pár let jsem dosáhl vzdělání licence ISIA a nástavbových licencí Laviny, Race Coach a Adaptive (instruktor mono-ski). Díky tomuto vzdělání mám s výukou lyžování bohaté zkušenosti, a to jak z českých hor, tak zejména z rakouských středisek, kde působím od roku 2014. Každý spokojený klient je pro mě tou největší motivací do další práce.

TomasTeam

Tomáš Hornych

Spoluzakladatel projektu WH Ski Academy, lyžař, horolezec a instruktor skitouringu

V roce 2013 jsem začínal svoji kariéru jako instruktor lyžování a už v roce 2017 jsem dokázal získat celosvětově uznávanou licenci ISIA. Práce instruktora lyžování je pro mě vášní, a předávání mého know-how mým klientům je to co mě na tom baví. Každým rokem se nadále vzdělávám tak abych mohl mým klientům předat to nejlepší. Spokojený klient, který se rád vrací je mou největší odměnou.

lukáš

Lukáš Pártl

Člen týmu  WH Ski Academy, trenér a bývalý závodní lyžař

Lukáš je ostřílený profesionál, který se v lyžařském průmyslu točí už téměř čtyři dekády. Je držitelem licence APUL “A” (level 4) a ročně tráví na sněhu až 8 měsíců.
V kostce je to mnoho instruktorských sezón v Rakousku, osobní kouč v Kanadě, sezóny ve Švýcarsku, bizarní Japonsko, doplněné zajímavými zimami v Austrálii. “Sezóna v USA mi pak ukázala opravdu první ligu instruktorského povolání. Jako trenér jsem zase nahlédl pod pokličku profesionálního lyžování na nejvyšší úrovni. Rád se s každým kdo má zájem sklouznu a podělím o své zkušenosti.”

KEMP KITZSTEINHORN - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA  Kemp Saalbach-Hinterglemm - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA   INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


    SKUPINOVÁ VÝUKA – (OD 2 DO 6 OSOB) - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


     ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY - NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


      FIREMNÍ AKCE- NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA


       Rodinný Kemp Kitzsteinhorn - nezávazná poptávka        Kemp Mölltaler Gletscher - nezávazná poptávka         Rodinný Kemp Mölltaler Gletscher - nezávazná poptávka